Maść Końska Chłodząca 2 x 250 ml

Linia Natury Diabelski Pazur 250 ml

Przeciwbólowe –

Xenofit Second Skin zapobiega powstawaniu bólów mięśniowych, łagodzi skutki otarć. Jest to krem chroniący mięśnie, stawy oraz skórę przed działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu na skórę imituje jej dodatkową warstwę.Doskonale sprawdza się podczas uprawiania sportów: roweru, biegów, thriatlonu, rajdów przygodowych oraz innych. Może być stosowany pod ciasną bieliznę sportową. Świetnie sprawdzi się do pielęgnacji skóry suchej, delikatnej oraz szczególnie podatnej na podrażnienia. Krem bez problemu usuwa się z ubrań oraz bielizny.Zawiera m.in.: olej parafinowy, wosk pszczeli, łój jelenia, wyciąg z oliwki.Składniki (INCI): Petroleum jelly, lanolin, paraffinum liquidum, cera alba, adeps cervidae, Olea europaea fruit oil, tocopherol, chlorophyllin copper complex (CI 75810).

czopki na uspokojenie dla dzieci
, pieluszki dada 2
, sinecod krople dla dzieci
, doppelherz dla mężczyzn opinie