DR HAUSCHKA Koncentrat kondycjonujący sensitive 10 x 1 ml

Dr. Hauschka Facial Care kuracja do twarzy dla cery wrażliwej 10x 1ml

Pozostałe kosmetyki do pielęgnacji twarzy – Institute BCN

BCN POLYVITAMINS – AMPUŁKA 2MLPrzeznaczenie: trądzik pospolity, odmłodzenie skóry, zmarszczki/wiotkość skóry, przebarwienia skóry, regeneracja, nawilżenie, suchość i szorstkość skóry, zapalenie skór.Działanie: Polyvitamina jest to preparat w którego skład wchodzi potężny kompleks witamin zapewniających skórze głębokie odżywienie i dostarczenie elementów energetyzujących, które stymulują naturalne procesy w komórkach. Witaminy A, C, E w połączeniu z complexem Wit. B dają skórze działanie rewitalizujące i wygładzające. Preparat posiada działanie antyoxydacyjne i przeciwzapalne. Chroni skórę przed niepożądanym działaniem czynników zewnętrznych ( wiatr, mróz itp.) i wewnętrznych ( niedobory żywieniowe). Wolne rodniki które mają negatywny wpływ na kolagen i elastynę powodując powstawanie zmarszczek i przyczyniając się do wczesnego starzenia się skóry są hamowane przez działanie witamin z grupy C, E. udowodniono iż preparaty zawierające w swoim składzie witaminy C i E wykazują się wysoka skutecznością i wielopoziomowym działaniem ochronnym. Witamina A zawarta w Polyvitaminie będzie skuteczna przy zwalczaniu zmian trądzikowych, redukcji zmarszczek a nawet łagodzeniu objawów łuszczycy. W połączeniu z Wit. C spowolni procesy starzenia się skóry spowodowane długą ekspozycją na słońcu. Complex Wit. B dodatkowo wzmocni korzyści pozostałych witamin, poprawi nawilżenie skóry i nada skórze zdrowy połysk. Działania niepożądane/przeciwwskazania: Nie należy stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Uczulenie na dany składnik.Pojemność: ampułka 2 ml, opakowanie 10x2ml; PRODUKT DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO….

morwa biała forte colfarm
, l-tryptofan opinie
, leki na cukier bez recepty
, herbata z amolem
, aspirin bayer
, vicks vaporub
, ecomer lek apteka
, vitotal men
, tabletki na odchudzanie w aptece
, dobre probiotyki
, miedz koloidalna
, ciemieniucha co to jest
, ascorvita max doz
, plaster włókninowy
, kontrolok
, dotlenienie mózgu leki
, nacomi dla dzieci
, ile kosztują paski do glukometru