Biocosmetics Kwas hialuronowy potrójny 30ml

Hesh Harde proszek 50 g

Pozostałe kosmetyki do pielęgnacji twarzy – Institute BCN

BCN ORGANIC SILICA & DMAE 3% – AMPUŁKA 5MLPrzeznaczenie: cellulite, tkanka tłuszczowa, regeneracja i odmłodzenie skóry, rozstępy, łysienie.Działanie:Krzemionka organiczna bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Regeneruje tkankę łączną, wchodzi w skład elastyny, kolagenu, proteoglikanów i glikoprotein strukturalnych. Na poziomie tkankowym pobudza proliferację fibroblastów i sprzyja regeneracji włókien elastycznych i kolagenowych. Krzemionka organiczna to substancja odmładzająca. Jej mechanizm działania polega na zwiększeniu stężenia cAMP poprzez stymulację powstawania cyklazy adenylowej. Krzemionka organiczna pełni funkcję regulatora przemian i podziałów komórkowych. Krzemionka organiczna:• poprawia krążenie• zwalcza wolnorodnikową peroksydację lipidów• pobudza mitozę fibroblastów, dzięki temu następuje regeneracja naskórka i skóry właściwej DMAE – ujędrnianie DMAE (dimetyloaminoetanol) to substancja wywołująca efekt liftingu (zwiększa napięcie mięśniowe), poprawia jakość skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, głęboko odżywia skórę.DMAE to prekursor acetylocholiny. To związek odpowiedzialny za przenoszenie bodźców z komórek nerwowych do komórek mięśniowych (związki tego typu należą do grupy tzw. Neurotransmiterw).Działania niepożądane/przeciwwskazania: Nie należy stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Uczulenie na dany składnik.Pojemność: ampułka 5 ml, opakowanie 10x5ml; PRODUKT DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO….

eyeq opinie
, memoryme
, lbiotica maska
, oilage dermedic
, linomag krem dla dzieci
, szampon na porost włosów apteka
, lek przeciwgorączkowy dla noworodka
, acerin cool relax
, dermokrem
, nootropil
, eye q do żucia 400
, la roche 50 spf
, co to jest potencja
, odzywka biotebal
, maści przeciwbólowe na kręgosłup
, dandeliona