Zielarnia o. Klimuszko – Eliksir nasercowy 750 ml

Neera Naturalny syrop z drzew 500ml

Preparaty medycyny naturalnej – Tiens

Propolis Tiens (Propolis Natural Tiens) jest wytwarzany przez pszczoły z pyłków roślin i wydzieliny gruczołu górnoszczękowego. W 65% składa się z olejków eterycznych. zawiera wiele witamin, aminokwasów, ok. 30 mikroelementów, m.in. wapń, magnez, cynk, selen, żelazo.DzIAŁANIE:Propolis Tiens jest zalecany w wielu dolegliwościachposiada silne właściwości antybakteryjne i przeciwzapalnepobudza mechanizmy obronne organizmuma działanie przeciwbólowepoprawia mikrocyrkulację krwiwzmacnia ścianki naczyńsprzyja regeneracji komórekzapobiega utlenianiu witaminy Cwzmacnia szkliwo zębówzapobiega rozwojowi próchnicystymuluje pracę wielu gruczołów wewnętrznych, w tym gruczołów potowych i płciowychWSKAzANIA WEDŁUG TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ:AnginaBóle gardłaChoroby jamy ustnejParadontozaPrzeziębienieDAWKOWANIE:dzieci do 10 lat – 2-3x dziennie po 1 tabletce; dzieci do 14 lat – 4 -5x dziennie po 1 tabletce; dorośli 3x dziennie po 2 tabletki lub 6-8x dziennie po 1 tabletce.PRzECIWWSKAzANIA:nietolerancja produktów pochodzenia pszczelego. Mogą wystąpić objawy uczuleniowe przy stosowaniu miejscowym (zaczerwienienie, wysypka, obrzęki, bąble, pieczenie, ból) . Po zaprzestaniu stosowania objawy ustępują.OPAKOWANIE:60 kapsułek.

veraderm
, witaminy chodakowskiej
, leki na upławy
, duo flexin