Nestle Resource Junior Preparat Odżywczy Waniliowy Po 12 Miesiącu 400g

FRESUBIN ORIGINAL FIBRE 500ML

Żywienie medyczne – Nutricia

Właściwości:Klarowny preparat płynny na bazie maltodekstryn, do stosowania u pacjentów chirurgicznych.Zawiera węglowodany i elektrolityZawiera substancje słodzące: acesulfam K i sacharynian soduBezresztkowyBezglutenowyNiska osmolarnośćSmak cytrynowyZastosowanie:Do przedoperacyjnego postępowania dietetycznego u pacjentów chirurgicznych.Stosowanie:Produkt gotowy do spożycia. Najlepiej podawać schłodzony.4 x 200 ml wieczorem przed operacją2 x 200 ml rano, nie później niz 2 godziny przed znieczuleniemPrzeciwwskazania:Stosować pod nadzorem lekarza. Produkt nieodpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Stosować ostrożnie u dzieci oraz u pacjentów z cukrzycą. Produkt nieodpowiedni dla niemowląt. Nie stosować w wypadkach nagłych operacji oraz u pacjentów z opóźnionym opróżnianiem żołądka.Informacje dodatkoweStosować pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

ibuvit d3 2000 iu
, tribiotic na jęczmień
, mustela mleczko przeciwsłoneczne spf 50 200 ml
, vsl#3