Venal żel chłodzący na zmęczone nogi 150ml

Rectostop Ultra maść 50 ml

Serce i układ krążenia – Miralex

Proktis-M, aktywna pianka oczyszczająca, 150mlAktywna pianka delikatnie, lecz efektywnie oczyszcza okolice odbytu po zabiegach proktologicznych, nie zawiera parabenów, wygodna i higieniczna w zastosowaniu, jedyna na rynku.Składniki: escyna, nagietek lekarski, wąkrotka azjatycka, bisabolol, olej ze słodkich migdałów, mleczan metylu, olejek miętowy, amfoteryczne i anionowe środki powierzchniowo czynne.Wskazanie: do codziennego oczyszczania okolic odbytu po zabiegach chirurgicznych i w istniejących proktologicznych stanach chorobowych.Stosowanie: przed użyciem wstrząsnąć. trzymając opakowanie do góry dnem rozpylić produkt bezpośrednio na okolicę odbytu z odległości około 10cm przez delikatne naciśnięcie dyszy. Odczekać 20-30 sekund przed spłukaniem wodą. Osuszyć miękkim ręcznikiem.Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.Ważne wskazówki:Nie stosować po upływie daty ważności.Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od światła i ciepła.Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.Nie połykać.

bielizna dla kobiet w ciąży
, candida support plus
, puder leczniczy
, krem przeciwzmarszczkowy pod oczy 30+