Vocaler Med 24 pastylki do ssania

HASCO Calcium Syrop o smaku malinowym 150ml

Przeziębienie i grypa – Solinea

Wyrób medyczny leczniczyPodczas ssania pastylek Argentussin gardło, uwalniane są substancje czynne, które powlekają błonę śluzową gardła i jamy ustnej ochronnym filmem. Preparat wspomaga leczenie stanów zapalnych gardła spowodowanych przez infekcje bakteryjne i wirusowe. Dzięki zawartości mentolu, Argentussin gardło łagodzi objawy zapalenia takie jak ból i pieczenie.Zastosowanie: leczenie stanów zapalnych gardła.Dawkowanie: 1 pastylka do ssania w zależności od potrzeb kilka razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Składniki: wodny wyciąg z porostu islandzkiego, nanokoloid srebra, cukier, syrop glukozowy, olejek mięty pieprzowej, olejek eukaliptusowy, olejek cytrynowy, mentol, indygotyna, kurkumina, woda.Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu; alergia na srebro metaliczne.Ważne wskazówki: W razie wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości zaprzestać stosowania.Pastylki można stosować przez dłuższy okres czasu, jdnak w przypadku braku poprawy należy zasięgnąć porady lekarza.Przechowywać w temperaturze od 5 do 25 stopni Celsjusza, w miejscu niedostępnym dla dzieci.Chronić przed światłem i wilgocią.Wytwórca: Solinea,Elizówka 65, HALA I,21-003 Ciecierzyn.

emofix maść opinie
, bez maski
, mega krzem opinie
, jak odbudować enzymy trawienne