Now Foods Lecytyna 200 kaps.

Kenay Ag Neptune Krill Oil – Olej Z Kryla Dla Dzieci Nko, 60 Kapsułek

Układ nerwowy i pamięć – Colfarm

Suplement diety zawierający wyciąg z ziela melisy, który wspiera pozytywny nastrój i odpoczynek. Melisa pomaga radzić sobie z niepokojem. Wspomaga zasypianie i spokojny sen. Wyciąg z melisy wspiera fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie oraz pamięć i skupienie. Melisa wspomaga naturalną równowagę hormonalną w organizmie.Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki wspomagające dobry i spokojny sen.Zalecane spożycie: 1 tabletka 3 razy dziennie.Składniki: wyciąg z melisy, substancje wypełniające: celuloza, sól sodowa karbometylocelulozy usieciowiona, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja glazurująca: sorbitole, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancje glazurujące: kwasy tłuszczowe, guma arabska, karagen.1 tabletka zawiera: wyciąg z melisy w przeliczeniu na suszoną melisę 1120mg (zawartość wyciągu z melisy 160mg).2 tabletki zawierają: wyciąg z melisy w przeliczeniu na suszoną melisę 2240mg (zawartość wyciągu z melisy 320mg).3 tabletki zawierają: wyciąg z melisy w przeliczeniu na suszoną melisę 3360mg (zawartość wyciągu z melisy 4800mg).Ważne wskazówki:Zawiera sorbitole.Suplement należy przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.Producent:Zakłady Farmaceutyczne Colfarm S.A.,ul. Wojska Polskiego 3,39 – 300 Mielec.

kondomy czy kondony
, gaza cena
, tabletki essentiale forte
, biały jeleń w polsce