zIAJA ANTYBzzz żel łagodzący ukąszenia komarów 30ml

Bros Spray Na Odzież Odstrasza Kleszcze – 90Ml

Pozostałe kosmetyki i akcesoria pielęgnacyjne – Chicco

Chicco Roll On przeciw komarom

Wiek: 3m+ Nowa linia naturalnych, odstraszających komary środków jest przeznaczona specjalnie dla niemowląt i dzieci. Preparaty łagodnie chronią delikatną skórę. Działanie oparte jest o Citrodiol, wyciąg z australijskiego gatunku eukaliptusa. Citrodiol jest powszechnie znany ze swoich odstraszających insekty właściwości. Jest jednym z najpopularniejszych w świecie, naturalnych, skutecznych składników stosowanych w tego typu preparatach. Produkty z linii odstraszającej komary zostały przebadane dermatologicznie. Nie zawierają alkoholu, barwników ani parabenów. Nie zawierają DEET, który jest głównym czynnym składnikiem większości dostępnych preparatów, ale stosowanie którego, nawet w niewielkich ilościach, nie jest zalecane, zwłaszcza dla dzieci poniżej 2 roku życia. Preparaty Chicco są odpowiednie dla dzieci już od 3 miesiąca życia, a także dla kobiet w ciąży. Cechuje je przedłużone działanie, do 3 godzin po jednorazowym nałożeniu. Chroni przed wszelkiego typu komarami, w tym przed najbardziej drażniącym i coraz częściej występującym azjatyckim komarem tygrysim. W dzień i w nocy.Chicco Roll On przeciw komarom chroni dziecko przed ukąszeniami owadów. Ergonomiczna butelka umożliwia szybką i łatwą aplikację produktu.

ovu control
, lek przeciwgorączkowy dla dzieci
, do płukania gardła gargarin
, maść na zimno