KTC Woda różana 190ml

Najel Olejek z pestek opuncji figowej 80ml

Pozostałe kosmetyki i akcesoria pielęgnacyjne – Mosquiterum

MOSQUITERUM Spray na komary owady dla dzieci dorosłych – Moskiterum spray przeciw komarom owadom 100mlMOSQUITERUM – zobacz pozostałe produkty MosquiterumMosquiterum SPRAY- chroni skórę i tworzy barierę zapachową przed owadami- odżywia, nawilża i pielęgnuje skórę- zawiera naturalne olejki eteryczneMosquiterum SPRAY został stworzony z myślą o zapewnieniu skórze skutecznej naturalnej ochrony latem, kiedy komary stają się dokuczliwe. Mosquiterum Spray zawiera w swoim składzie: olej z bawełny, który doskonale odżywia i wspiera funkcje ochronne skóry oraz olej z aloesu o działaniu kojącymi nawilżającym.Receptura kosmetyku wzbogacona zostałao kompozycję zapachową opartą na trzech naturalnych olejkach eterycznych (olejku citronella z Cymbopogon winterianus,olejku z trawy cytrynowej Cymbopogon citratus i olejku z kocimiętki, Nepeta cataria). Utrzymujący się nawet do kilku godzin przyjemny cytrusowy zapach nie jest tolerowany przez owady (w szczególności przez komary, muchy i meszki).Mosquiterum Spray jest łagodny i delikatny dla skóry, dedykowany zarówno dorosłym,jak i dzieciom (pow. 1 roku życia). Nie zawiera DEET ani innych substancji biobójczych, oraz nie zawiera alkoholu.Sposób użycia:Preparat należy rozpylić na powierzchni skóry. W razie potrzeby powtarzać aplikację co 2-3 godziny.MOSQUITERUMNaturalna bariera zapachowaKompozycja zapachowa preparatów Mosquiterum została oparta na naturalnych olejkach eterycznych, które stanowią barierę zapachową przed owadami – komarami, muchami i meszkami. Przyjemny cytrusowy zapach utrzymuje się do kilku godzin.Nie zawierają DEETPreparaty Mosquiterum nie zawierają DEET; nie są preparatami biobójczymi.Wybierając produkty Mosquiterum możesz mieć pewność, że Ty i Twoje dziecko stosujecie to, co najlepsze. Z tego powodu produkty MOSQUITERUM dostępne są tylko w aptekach.Bezpieczne dla dzieciPreparaty Mosquiterum są dedykowane dorosłym i dzieciom, nawet już pow. 1 roku życia*.Są bezpieczne i wygodne w użyciu. Co więcej, Mosquiterum Krem i Spray są łagodne i delikatne dla skóry, nie powodują podrażnień. Stosowanie preparatów Mosquiterum nie jest już tylko koniecznością, ale letnią przyjemnością.*dot. Mosquiterum Krem i Mosquiterum Spray.DEET, czyli N,N-dietylo-m-toluamid, to związek chemiczny zsyntetyzowany i po raz pierwszy zastosowany przez amerykańskie wojsko w 1946 r.Jest to metylowa pochodna benzamidu, wśród pestycydów (w grupie zoocydów), klasyfikowana jako repelent. DEET występuje w produktach biobójczych powszechnie stosowanych przeciwko komarom.Marka MOSQUITERUM to gama trzech produktów o zapachu nietolerowanym przez owady (w szczególności komary, muchy, meszki); dedykowana osobom dorosłym i dzieciom. Produkty MOSQUITERUM nie zawierają DEET; nie są produktami biobójczymi.MOSQUITERUM krem: zawiera składniki pochodzenia naturalnego i prowitaminę B5, które wspierają funkcje ochronne skóry, a także odżywiają ją i nawilżają. Kompozycja zapachowa kosmetyku oparta jest na trzech naturalnych olejkach eterycznych: olejku citronella z Cympobogon winterianus, olejku z trawy cytrynowej Cymbopogon citratus i olejku z kocimiętki Nepeta cataria, które stanowią barierę zapachową przed owadami. Produkt może być stosowany już u dzieci pow. 1 roku życia.MOSQUITERUM spray: zawiera składniki pochodzenia naturalnego, które wspierają funkcje ochronne skóry, a także odżywiają ją i nawilżają. Kompozycja zapachowa kosmetyku oparta jest na trzech naturalnych olejkach eterycznych: olejku citronella z Cympobogon winterianus, olejku z trawy cytrynowej Cymbopogon citratus i olejku z kocimiętki Nepeta cataria, które stanowią barierę zapachową przed owadami. Nie zawiera alkoholu, nie powoduje podrażnień ani wysuszenia skóry. Produkt może być stosowany już u dzieci pow. 1 roku życia.MOSQUITERUM plastry: zapewniają komfort przebywania na powietrzu latem. Kompozycja zapachowa oparta jest na trzech naturalnych olejkach eterycznych (olejku citronella, olejku tuberozy,olejku z eukaliptusa) oraz wyciągu z grejpfruta, które tworzą barierę zapachową przed owadami. Można je stosować w pomieszczeniach i na dworze. Nie stosować bezpośrednio na skórę. W przypadku małych dzieci należy zwrócić szczególną uwagę, aby plaster znajdował się poza bezpośrednim zasięgiem dziecka.

podpaski seni
, septolete ultra cena
, spirulina swanson
, jak pobudzić trawienie