Flos-Lek Anti-Aging Kuracja Hialuronowa 35+ Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 30 ml

HIMALAYA krem pod oczy przeciw cieniom 15ml

Kosmetyki pod oczy – Skinlite

COLLAGEN EYE ZONE MASK PŁATKI POD OCZY Kolagenowa maseczka pod oczy w postaci perfekcyjnie wyciętych płatków to intensywnie nawilżający zabieg na okolice oczu. Wyjątkowe połączenie składników : kolagenu, witaminy E oraz ekstraktu z zielonej herbaty pomagają przywrócić odpowiednie nawilżenie i elastyczność wrażliwej skory. Kolagenowe płatki spowalniają procesy starzenia, a także redukują ich widoczne oznaki w postaci zmarszczek, zwiotczeń, obrzęków i cieni pod oczami.Sposób użycia: Dokładnie oczyść twarz i nałóż maseczkę pod oczy. Upewnij się, że dobrze przylega. Pozostaw maskę na 15-20 minut. Delikatnie wmasuj pozostałą substancję w skórę. Po użyciu upewnij się, że opakowanie zostało szczelnie zamknięte.Środki ostrożności: Należy unikać stosowania na podrażnioną, zaczerwienioną i opaloną skórę. W przypadku podrażnienia, zaczerwienienia, spuchnięcia lub swędzenia zaprzestań stosowania i niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast spłucz obficie wodą. Nie stosuj na skórze skłonnej do alergii. Unikaj przechowywania w bezpośrednim kontakcie ze słońcem. Trzymaj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

alergia krople do nosa
, nacomi dla dzieci
, zgaga naturalne sposoby
, islandzki syrop