Herbatka uspokajająca z pomarańczą 20 saszetek

Imbirowa FIX 20 sasz.

Zioła i herbaty lecznicze – Intenson

Suplement DietyCzystek zawiera polifenole, czyli naturalne substancje przeciwutleniające i wspierające układ immunologiczny człowieka. Roślina ma przyjemny żywiczny zapach. Herbata z czystka jest znana od wieków. Znakomicie smakuje z dodatkiem miodu i/lub soku z cytryny.Sposób użycia:Do filiżanki wsypać 1 czubatą łyżeczkę czystka, zalać wrzątkiem, przykryć na 5-10 minut. Świeżo przygotowany napar pić do 3 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.Wartość odżywcza w 100 g produktu:Wartość energetyczna 1002 kJ / 242 kcalTłuszcz, w tym: 1,8g- kwasy tłuszczowe nienasycone 1,1gWęglowodany, w tym: 24g- cukry 7,4gBłonnik 51gBiałko 6,5 gSól 0,07 gPolifenole 6,37%* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).Wartość odżywcza w porcji 2,5g (czubata łyżeczka):Wartość energetyczna 25 kJ / 6 kcalTłuszcz, w tym: 0,00g- kwasy tłuszczowe nienasycone 0,00gWęglowodany, w tym: 0,6g- cukry 0,00 gBłonnik 1,3 gBiałko 0,00 gSól 0,00gPolifenole 0,16%* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).Składniki:100% czystek (susz cięty)Może zawierać gluten i sezamSposób przechowywania:Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.Producent:Intenson Europe Sp. z o. o.Całowanie 94 G05-480 KarczewKraj pochodzenia:TurcjaMasa netto:100gSuplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

dezaftan baby
, cemax forte
, na zatoki spray
, olbas oil gdzie kupić