Dextro Glukoza Minis Owoce Leśne 50g

Humavit Morwa Biała 180 tabl.

Suplementy dla diabetyków – Varia

Humavit, Morwa Essence, 100 kapsułek Humavit Morwa Essence to esencja standaryzowanego ekstraktu w jednej kapsułce – dla łatwiejszego i wygodniejszego porcjowania. Moc składnika aktywnego korzystnie wpływa na poziom cukru w organizmie poprzez spowolnienie działania enzymów biorących udział w trawieniu węglowodanów, czyli rozkładzie węglowodanów do glukozy. Systematyczne zażywanie wspiera normalizację parametrów związanych z metabolizmem węglowodanów.Stosowanie: 1 kapsułka dziennie. Wskazanie: suplementacja diety w składniki aktywne preparatu. Składniki: ekstrakt wodno-etanolowy z liści morwy białej (Morus Alba folium) standaryzowany 2 % 1-DNJ, celuloza mikrokrystaliczna (nośnik), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), żelatyna (substancja glazurująca) Przeciętna zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu (1 kapsułka): morwa biała (ekstrakt z liści) 300mg (6mg 1-DNJ). Przeciwwskazania: produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Ważne wskazówki:Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym miejscu.

drozd u kobiet
, fonix dla dzieci