Herbion na kaszel syrop 150 ml

Apteo Care Woda morska spray do nosa 100ml

Przeziębienie i grypa – Dr Vita

Wyrób medyczny leczniczyPreparat w postaci delikatnej mgiełki do nosa przynosi ukojenie w infekcjach górnych dróg oddechowych i ulgę przypadku zatkanego nosa. Daje uczucie swobodnego oddychania a jego działanie jest odczuwalne od razu pozaaplikowaniu. Preparat w 100% naturalny. Oczyszcza jamy nosowe poprzez wypłukiwanie zanieczyszczeń oraz zalegającej wydzieliny w katarze infekcyjnym i alergicznym. Zawarte w składzie naturalne mikroelementy min. miedź, cynk i wapń, skutecznie wspomagają proces regeneracji podrażnionej błony śluzowej nosa.Wskazania: katar infekcyjny i alergiczny; w celu nawilżenia błony śluzowej nosa; do codziennej higieny nosa; odpowiedni do stosowania od 1. roku życia.Sposób użycia: 1-2 dawki rozpylić do każdego otworu nosowego, kilka razy dziennie. Preparat może być stosowany przez dłuższy czas.Skład: hipertoniczny roztwór naturalnej wody solankowej identycznej z wodą morską z wapniem, miedzią i cynkiem.Preparat jest bezpieczny dla dzieci od 1. roku życia i osób dorosłych, może być stosowany przez kobiety w ciąży.

prokit opinie
, szampon do codziennego mycia
, tabletki na ból gardła dla dzieci
, olej z wiesiołka działanie