Now Foods Vitamin D-3 5000IU 120 kaps

Swanson Full Spectrum Moringa Oleifera 400mg 60 kaps.

Minerały i witaminy – LivOnLabs

Liposomalna witamina CAltrient Prawdziwie liposomalna, opatentowana formuła LivOn Labs™od 2004 niezmiennie wyznaczamy nowy kierunekw suplementacji witaminy C.

1 saszetka – wiele korzyściLista właściwości witaminy C i Fosfolipidów Podstawowych (PC) jest długa. Obie substancje pełnią bardzo ważne funkcje w organizmie, a Altrient zawiera aż 1000 mg każdej z nich.

LivOn Labs™- Pionier i lider w branżyPierwszy na świecie liposomalny suplement diety z wiatminą C powstał w 2004 roku w Stanach Zjednoczonych w firmie LivOn Labs®, stworzonej przez Less’a Nachmana’a. Jego celem bylo znalezienie metody suplementacji doustnej, która przewyższałaby biodostępność innych form, a poszukwiania powodowane były osobistą potrzebą zdrowotną.Jako jedyny na rynku liposomalny suplement diety z witaminą C , Altrient C charakteryzuje NIEROZPUSZCZALNA W WODZIE FORMUŁA oraz zawartość tylko i wyłącznie SKŁADNIKÓW NIEZBĘDNYCH do stworzenia stabilnego i skutecznego produktu: Dejonizowana WODA – podstawowy składnik do tworzenia wodno-tłuszczowych liposomówFOSFOLIPIDY ZASADNICZE/PODSTAWOWE (PC) – jeden z kilku typów fosfolipidów tłuszczowych – najistotniejszy w budowie błon komórkowych tym samym najbardziej kosztowny składnik preparatu gwarantujący ponadprzeciętną wchłanialność liposomów do wnętrza komórekASKORBINIAN SODU – forma witaminy C pozyskiwanej z kukurydzy wolnej od GMO, używana powszechnie we wlewach dożylnych.ROŚLINNY ETANOL – naturalny konserwant oraz substancja ułatwiająca rozpuszczanie się choliny zawartej w Fosfolipidach Zasadniczych – proces usprawniający absorpcję.Kwasek cytrynowy – regulator pH

Nie rozpuszczalna w wodzieformuła ma za zadanie ochronić zawarte w niej liposomy wypełnione witaminą C oraz prześlizgnąć się przez żołądek do jelita cienkiego, gdzie następuje przejście bezpośrednio do krwiobiegu i do aorty limfatycznej skąd trafiają do komórek.Za tę konsystencję bez dodatku substancji żelujących odpowiada WYSOKA zawartość FOSFATYDYLOCHOLINY WIELONIENASYCONEJ – składnika determinującego: Skuteczność w przenikaniu błon komórkowychOdżywienie uszkodzonych błon komórkowychStabilność liposomu (liposom nie rozpada się w drodze do komórek)Zasilenie wątroby niezbędnymi odżywczymi kwasami tłuszczowymi.Saszetka, czy to takie ważne?Ważniejsze niż mogłoby się wydawać!Folia laminowana dwoma warstwami polietylenu skutecznie chroni preparat przed utlenieniem, wypłukaniem lub zawilgoceniem, a także ODDZIELA suplement OD ALUMINIUM, nie dopuszczając do powstawania w wyniku reakcji chemicznych szkodliwych substancji. Szczególnie utlenienie witaminy C jest tu istotnym elementem, na które może być narażony produkt liposomalny w pojemnikach wielokrotnego użytku np. butelka.

Badania Kliniczne Wszystkie i najważniejsze oświadczenia o właściwościach produktu Altrient®C tj. wyjątkowa poprawa elastyczności skóry spowodowana wzrostem kolagenu i nawilżenia, wyższy stopień absorpcji oraz podniesienie stężenia witaminy C w osoczu są oparte na wynikach przeprowadzonych i opublikowanych badań klinicznych i eksperymentów naukowych z udziałem osób czy hodowli ludzkich komórek hepatocytów Hep(G2)

Cenione na świecie przez lekarzy, specjalistów zdrowia i urody, uwielbiane przez sportowców i celebrytów – najważniejsze przeciwutleniacze zamknięte w liposomach opatentowanych przez LivOn Labs™ gwarantują najwyższe standardy produkcji, efektywność i bezpieczeństwo.

GAMA PRODUKTÓW ALTRIENTW odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie organizmów współczesnego człowieka na antyoksydanty gama naszych produktów obejmuje komplementarne formuły zawierające: witaminy z grupy B z minerałami (selen, chrom i cynk), glutation, kwas alfa-liponowy RALA oraz acetylo L-karnitynę.

Podmiotem odpowiedzialnym za dystrybucję marki w Polsce jest Vitallabs Polska., Gdańsk NIP PL 6420026819 email: info@vitallabs.pl.
Dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności za produkty zakupione poza autoryzowaną siecią dystrybucji.

olej z awokado tłoczony na zimno
, witaminy prenatal duo
, prezerwatywy durex
, tabletki vemonis